WITAMY W RESTAURACJI LITTLE SAIGON PAŁECZKI I SMAK

Kuchnia dalekowschodnia jest znana na całym świecie ze swoich tajemniczych przypraw oraz niezapomnianych, oryginalnych smaków. Z pasją do kuchni orientalnej zgromadzając doświadczenia od wielu mistrzów prowadzimy restaurację o nazwie LITTLE SAIGON przy ul. Al. Krakowska 109. Sajgon to nazwa miasta położonego w południowym Wietnamie i znane jako perła Azji płd – wsch ze względu na jego geograficzne położenie i sztuki kulinarne. Wybraliśmy tę nazwę, bo pragniemy zaszczepić na gruncie polskim prawdziwe i naprawdę smaczne potrawy orientalne.

Z pasją przygotują nasi doświadczeni mistrzowie oryginalne potrawy z kuchni wietnamskiej, tajskiej, i chińskiej oraz innych regionów Azji...jest to sztuka kulinarna, którą chcą z Państwem się podzielić.

Ze względu na przyrządzanie różnorodnych potraw kuchni azjatyckiej dbamy o najwyższą świeżość i jakość naszych dań. Zadowolenie naszych dotychczasowych klientów jest najlepszą rekomendacją wiarygodności naszej działalności.

Jak państwo lubią jedzenie szczególnie orientalne, chcą spróbować jak smakuje kultura, sztuki kulinarne dalekiego wschodu to restauracja LITTLE SAIGON jest najlepszym wyborem, bo po prostu tam jest najlepsza kuchnia orientalna w mieście.

LITTLE SAIGON znajduje się na Okęcie, przy pętli, sąsiadującym dużymi C.H. ,korporacji i firm stąd przygotowaliśmy specjalne oferty pakietów firmowych, z którymi zapewniamy o dostarczenie naszych dań do państwa po ustaleniu terminu i czasu. Dzięki takiej formy współpracy firmy dostają od nasz rabaty. Więcej informacji skontaktuj się z nami.

Zespół LITTLE SAIGON

PFR